Melek YEŞİLLİ

melek yeşilliMelek Yeşilli 1985 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Fakültesinden mezun olmuştur.

İş hayatına AYGAZ A.Ş. de satış destek asistanı olarak başlamıştır. Daha sonra Moulinex Turkey’de ve Koçak İlaç A.Ş’de satış ve satınalma departmanlarında sorumlu düzeyde görev yapmıştır. 1994 yılında Pars McCann Ericson Reklam Ajansı’nda medya direktörlüğü (Turkcell, Superonline, Aytaç Gıda ) yanısıra eğitim planlama ve iç eğitim koordinatörlüğü konularında görev yapmıştır.

1999 yılından itibaren eğitim sektöründe çeşitli alanlarda uzmanlaşan Yeşilli 2001 yılı itibarı ile, Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde Eğitmen, Yönetici Koçluğu ve Yönetim Danışmanlığı yapmaktadır.

Yıldız Teknik Üniversitesinde Yetişkin ve Çocuk Eğitimi konusunda formasyon, İnsan Kaynakları ve Yetişkin Eğitimi konusunda MBA yapmıştır ve The Coaching Consultancy onaylı koçluk sertifikasına sahiptir. Bireysel ve yönetim koçluğu alanında bireylere ve kurumlara danışmanlık yapmaktadır.

2005-2009 yıllarında özel istihdam bürosu olarak faaliyet gösteren Akademik Platform’da personel seçme ve yerleştirme danışmanlığı ve
mülakat merkezinde koordinatör olarak görev yapmıştır.

2009-2011 yıllarında T. Halk Bankası müfettiş yardımcılarına verilen eğitimlerde eğitim koordinatörlüğü görevinde bulunmuştur.

2001 yılından bu güne sanayi, finans ve hizmet sektöründe yer alan 1000'i aşkın firmanın  15000′i aşan sayıda  personeline  verilen eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde koordinatör, proje sorumlusu ve eğitmen olarak yer almıştır.

Yaşam enerjisini öncelikle oğlundan ve doğadan almaktadır. Etkin bir doğa yürüyüşçüsüdür. Dağ ve doğa sporları ve kampçılık ilgi alanlarındadır.

Google Plus: https://plus.google.com/107215002745842526571/

Blog: www.melekyesilli.com


Cumali GÜLER

cumali güler1963 Malatya Doğumludur. 1986 Yılında Marmara Üniversitesi’nden Mezun Olmuştur.

Mali müşavirlik ve yetkilendirilmiş bağımsız denetçiliğin yanı sıra sosyal güvenlik uzmanı ve danışmanıdır.

Profesyonel İş Hayatı;

1998 - 2001 Idea Ofis Mobilyaları A.Ş. (Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yard.)

1996 - 1998 Gazala Dış Ticaret A.Ş.(Mali ve İdari İşler Müdürü)

1993 -1996 İntaş Tekstil ve İplik Üretim ve Sanayi A.Ş.(Muhasebe Müdürü)

Eğitim Verdiği Konular:  Sosyal Güvenlik, Bordro ve Özlük İşlemleri, İşletme Bütçeleri  Hazırlama, Kontrol ve Revizyon Teknikleri, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Tek Düzen Hesap Planı ve Muhasebe Uygulamaları ve Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri vd.

2000 – 2004 Analiz Dershanesinde Finans, Muhasebe ve Vergi Usul Kanunu Konularında Eğitmen Olarak Görev Almıştır. (Mali Müşavirlik Sınav Hazırlığı)

2002 Yılından Bu Yana Mali Müşavir Olarak Büyük ve Orta Ölçekli Firmalara Danışmanlık Yapmaktadır.

Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık Ltd.Şti. ve Meb Akademi bünyesinde Kadrolu Eğitmen ve Danışman Olarak Çalışmalarını Sürdürmektedir.

google plus  facebook  twitter  linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr