Hakkımızda

hakkimizda.jpg

Hakkımızda

Akademik Platform, 2001 yılından bu yana eğitim sektörü içinde yer alan, bilgi ve deneyimlerini daha çağdaş bir platformda sunmayı hedeflemiş, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen ekonomik değişimleri en kısa sürede müşterilerine uygulanabilir bir bilgi olarak sunmayı hedefleyen profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

Çok kısa sürede, ülkemizin en seçkin üniversitelerindeki uzman akademisyenlerle ve iş hayatındaki bilgi ve deneyimlerini uygulamacı olarak aktarmayı hedeflemiş seçkin yöneticilerle daha da güçlenerek bir çok sanayi, ticaret ve finans kuruluşu tarafından özellikle tercih edilen eğitim, danışmanlık ve insan kaynakları yönetimi platformu olmuştur.

 

Facebook: https://www.facebook.com/AkademikPlatform/

Twitter: https://twitter.com/Akademikplatfrm

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/akademik-platform/

Google + : https://plus.google.com/113730685183300085612/posts

Misyonumuz

Yenilikçi ve dinamik eğitmen kadrosu ile ve modern organizasyon anlayışı ile veriyi işlenmiş bir bilgiye dönüştürmek ve hayatın içinde uygulanabilir kılmaktır.

Prensiplerimiz

Eğitim uygulamalarında sektör ve firmalara özel çözümler üretmek.Her eğitim ve danışmanlık uygulamasında mevcut ihtiyaç analizini titizlikle yapmak, Eğitimleri, çalışanların katılımlarını destekleyen interaktif yöntemlerle gerçekleştirilmektir.

youtube  facebook  twitter  linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr