Eğitimler

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ (MEB ONAYLI & UYGULAMALI & UZMANLIK SEVİYESİ)

Meb onaylı insan kaynakları eğitimi uzmanlık süreçlerinde sistem algısından uygulama uzmanlığına kadar tüm aşamaları eksiksiz anlatan bir eğitim olup; katılımcıların insan kaynakları alanında uzmanlaşmalarını sağlamaktır.

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ (MEB ONAYLI)

Meb onaylı eğiticinin eğitimi sertifikası programı, bu alanda tecrübe kazanmak isteyen tüm profesyoneller için geliştirilmiş bir eğitim programıdır.

FİNANS EĞİTİMİ (MEB ONAYLI & UZMANLIK SEVİYESİ)

İşletmelerde finansal süreçlerin farkına varmak, işlemleri yapmak, mali tabloları ve bütçeleri hazırlamak , finansal kaynakların saptanması ve analizi ve işletme sermaye yönetimi ve analizini uygulamalarla öğrenmek ve uygulayabilmek .

MEB ONAYLI YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI UZMANLIK EĞİTİMİ

Yönetici asistanlığı eğitimi ile; iş gücü olarak en ihtiyaç duyulan ve her zaman kolaylıkla iş bulan meslek gruplarına dahil olan bu meslek için donanımınızı geliştirin.

BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANLIK EĞİTİMİ

Meb onaylı personel yönetimi kapsamında yer alan bordro eğitimi insan kaynakları alanında çalışanların ve bordro ve özlük işleri eğitimi almak isteyen tüm çalışanlar ve kariyerini bu alanda geliştirmek isteyenler için hazırlanmış uygulama ağırlıklı bir pr

MALİYET MUHASEBESİ UZMANLIK EĞİTİMİ

Maliyet muhasebesi eğitimi kapsamında tüm işletme süreçlerinde üretim maliyetlerini oluşturan faktörlerin analizi için gereken bilgiler uygulama ağırlıklı olarak işlenmektedir. Katılımcılar, maliyet muhasebesi sertifika programı sonunda maliyet muhasebesi

youtube  facebook  twitter  linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr