Katılımcı Görüşleri

 

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi Katılımcı Görüşleri


Tuğba Kartal - (Hizmet Sektörü Kurumsal)
Kurs süresi boyunca ve sonrasındaki ilgilerinden dolayı eğitmenlerimin ilgisi ve bilgisine çok teşekkür ederim. Aldığım sertifikam iş bulmam ve işimde ilerlemem adına bana çok büyük katkı sağladı. Kursa katılmaya karar verirken sizi seçtiğim için çok şanslı olduğumu hissettim. Katılmak istediğim diğer eğitimler için de iletişime geçeceğim.

Gülcan Bağrıaçık - (Tekstil Sektörü Kurumsal)
İnternetten size tesadüfen ulaştım endişem vardı önceden bilgim olmadığı için ama çok memnun kaldım iyi ki sizinle tanıştım.

Sinem Canol - (Sağlık Sektörü Kurumsal)
Gayet anlaşılır bir eğitimdi içeriği ve eğitim kadrosu başarılı bir eğitim geçirdik.

Kader Çobanoğlu - Sağlık Sektörü Kurumsal
Çok memnun kaldım. Bana çok şey kattığına inanıyorum emeği geçen herkese teşekkürler ederim.

Emrah Yıldırm
Öncelikle insan kaynakları uzmanı olacakların çok fayda sağlayacağı bir eğitim.Eğitim ve eğiticilerden çok memnun kaldım öğrendiklerimi iş hayatımda rahatlıkla uygulayabileceğim. Çok teşekkürler.

Esra Güven
Sıcak, samimi sadece eğitim kitabına bağlı kalmadan tecrübe destekli olması, eğitim hem eğlenceli hem de uygulamalı anlatıldı ve daha anlaşılır oldu. Verilen tüm emekler için teşekkürler :) :)

Neşe Menteşe - (Elektrik - Elektronik Kurumsal)
İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimi içerik ve konular açısından gayet yeterliydi örnek uygulamalarla pekiştirilmiş anlatıldı.

Abuseyf Gül - Kamu Kurumsal
Aldığım en uzun eğitimdi, bilgi donanımı açısından çok faydalandım.Hocalarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Ahmet Emrah Nalbant
Eğitmenlerin ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Eğitimin kariyerim açısından çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Rojda Yükseleroğlu
Gayet memnun kaldım,Eğitmenlerin bilgi ve becerisi gelişime yeterli ve başarılıydı.Faydalı bir eğitim süreci oldu.

Pınar Turpcu
Daha önce katıldığım kurslardan çok daha faydalıydı ortam sıcaktı ve eğitmenler çok ilgiliydi ilginize çok teşekkürler.

Duygu Kasacı - (Denizcilik Kurumsal)
Eğitim işimde yükselme olanağı ve proseslere uygun çalışma imkanı sağlayacağını düşünüyorum.Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Onur Kaşlı
Kurs süresince görmüş olduğumuz eğitim ve öğretimden memnun kalmış olduğumu belirtmek isterim.Başka bir ilden gelmeme rağmen gördüğüm yakın ilgi için teşekkürler.

Ayşe İyigün - (Hukuk Kurumsal)
Eğitmenlerin farklı karakteristik özellikleri ile ve eğitici yetenekleri ile kendilerini çok güzel dinlettiler.Aktif katılım sağlayarak anlatılanları kolayca kavrayabildim. İlginiz, bilginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.

Bilge Gölet
İstediğim bilgilere ve eğitime ulaştım.Somut örnekler sunulmasının çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Selin Güven
Aldığım eğitimin içeriğinin, sunumunun, süresinin ve uygulanabilirliğin kitap ve CD nin çok yeterli olduğunu düşünüyorum.

Banu Öztunalı
Esprili, güleryüzlü, sevecen eğitimciler ile kaliteli bir eğitim aldığımı düşünüyorum.Eğitimcileri kendime örnek aldım.Verilen eğitim hem uygulamalı olduğundan kendimi geliştirme fırsatı buldum teşekkür ederim.

Gamze Çarpar - (Elektrik - Elektronik Kurumsal)
Genel olarak hocalarımızın anlatımı ve sunumu konusunda sıkıntı yaşamadım.Gayet anlaşılır ve özenli ders anlatılıyor.Teşekkür ederim.

Sude Selvitop - Turizm Otelcilik
02 Mart - 13 Mart tarihlerinde almış olduğum İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı eğitimi için öncelikle teşekkür etmek isterim. Çalıştığım otelde bir çok halledilemeyen ya da yanlış ihbar veya kıdem tazminatları için çokça sıkıntı yaşamaktaydık. Ama artık eğitimin ve yönetmeliğin gerektirdiklerini bilerek ve uygulayarak sistemimizi tam şekilde kurup yolumuza devam etmekteyiz. Örneğin; bordrolarda yazılması zorunlu olan AGİ (Asgari Geçim İndirimi) ile ilgili yönetmeliğin altında ücret eklediğimiz fark edip gerekli önlemleri alıp şirketimizi yüklü miktardaki cezadan kurtardık. Eğitimin şahsıma çok şey kattığını düşünüyorum. İşinde bir adım önde olmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyen meslektaşlarıma Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık kurumunu şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler.

Ocan KÖKEN
Melek Hoca ve Cumali Hoca alanlarında uzmanlaşmış çok bilgili eğitmenlerdi. Bize bilgileriyle çok şey kattılar. Eğitim çok verimli geçti. Kendimi evimdeymiş gibi hissettim ve 10 günün nasıl geçtiğini anlamadım.

Ömer ÖZOĞUL
Hocalarımızın birikimlerini ve bilgilerini paylaşırken kullandıkları sistemler ve samimi yaklaşım katılımcıyı eğitimin içine çekiyor.  Gerçekten önemli bir eğitimdi. Bana çok faydası olacağına inanıyorum.

Buse TORUK
Çok verimli, bir eğitimdi. Süre biraz daha uzun olsa daha iyi olurdu. Katıldığım için memnun oldum.

Dilşat DANSIK
Öncelikle her iki eğitmenimize de çok teşekkür ediyorum.  İnsan kaynakları eğitimini her çalışanın alması gerektiğini düşünüyorum. Yanlış bildiğimiz bir takım bilgi ve mevzuat hakkında bilgilendiğimizi düşünüyorum. İleriki eğitimlerde görüşmek üzere.

Mustafa Necati ERDEMİR
Eğitimin iş hayatımda çok faydalı olacağını düşünüyorum. Çayın her an hazır olması da çok güzeldi.

Zeynep EKİN
Eğitim beklediğimden çok daha verimli geçti. Eğitmenlerin konuları anlatış tarzları, verdikleri örnekler, konuya hakimiyetleri çok iyiydi. İK alanında çalışıyor olamama rağmen eğitimde bilmediğim, şu ana kadar öğrenme şansı bulamadığım tüm konulara değinildi. İş dünyasından uygulamalı örnekler verildi. Ayrıca eğitmenlerimizin ılımlı ve arkadaş canlısı tutumları da çok iyiydi. İlk fırsatta başka bir eğitime katılmak istiyorum. Bana kattıklarınız için teşekkürler.

Sosyal Güvenlik Uzmanlık Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Eylem Kılınç İnşaat Makinaları
Özellikle Bordro Uygulamaları çok faydalı oldu.

Emel Çağırtekin - Bebe Malzeme
Verilen eğitimin iş yaşamında önemli katkısı olduğunu düşünüyorum.

Ahmet Tektemur Grup Şirket
Sosyal güvenlik ve personel özlük işleri çalıştığım şirkette yaptığım iş, bu program iş bilgimi geliştirmeme yardımcı oldu, teşekkür ediyorum.

Samet Sancaklı
Cumali hocam merhaba, geçtiğimiz günlerde bir firmaya personel işleri departmanı için iş görüşmesine gittim,mülakatı yapan kişi brüt maaşı 2000 tl olan bir personelin net maaşını hesaplamamı istedi ve bende ilgili hesaplamayı (bordrolamayı) kağıt üzerinde sorunsuz yaptım, görüşmeyi yapan kişi bu alanda deneyimim olmadığını,sadece kurs eğitimi aldığımı öğrenince şaşırdı ve deneyimim olmamasına ve sadece bir kurs eğitimine göre gayet başarılı olduğumu söyledi. İlginiz ve verdiğiniz kaliteli eğitim için teşekkür ederim :)

MELİKE ARZUM GÖK - GÖRKEM GİYİM SAN. TİC. A.Ş.
Yapılan eğitimden çok memnun kaldım. Özellikle Hoca’nın anlatımını çok beğendim. Bu eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Kurumun diğer eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum.

AYŞEGÜL AKSU - KARYAPSAN A. Ş.
İş hayatımda ve kariyer hedefimde bana çok yardımı olacak (hatta daha da fazla) bilgiler aldım. Eğitimin yoruma dayalı ve uygulama olması ayrıca iyiydi.

EDA DURMAZ- İSTANBUL MARRİOTT OTEL ŞİŞLİ
Pratik olması ve verilen örnekler eğitimi çok canlı tuttu. Hoca bütün sorulan soruları sabır, özen ve tecrübeye dayalı cevaplandırdı. Bu kadar teorik bir içerik ancak bu kadar güzel ve uygulamalı anlatılabilirdi.  Yarattığınız aile ortamı ve ikramlar çok keyifliydi.  Eğitim notları bir punto daha büyük basılsa daha iyi olurdu.

Eğiticinin Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Mustafa Avcı Kalkınma Ajansı
Eğitiminin içeriği faydalı ve doyurucu İhtiyacım oln bilgi ve tecrübeyi kazandığıma inanıyorum. Güzel geçen bir eğitim iyi bir ortamda ve faydalı bir birliktelikle sonuçlandı teşekkür ederim.

Hülya Haymana Tiryaki - Bankacılık Sektörü
Eğitimi çok beğendim hocalarıma teşekkür ederim.

Hüseyin Altan Karaçam
Sunum yapma sayısı daha fazla olsaydı daha çok fayda sağlanabilirdi.

Didem SARAÇ
Çok başarılı ve eğitici bir eğitimdi. Eğitimcimizin verdiği diğer eğitimlere de katılmayı arzu ediyorum.

Ayşe KARAÇAYIR
Aldığım eğitimin bana çok katkı sağladığını düşünüyorum. Bunda hocamızın çok büyüktü. Anlatımından çok memnun kaldım.

Özlem GÜNEŞ
Eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum, eksiklerimi gördüm. Melek Hocama çok teşekkür ediyorum.

Maliyet Muhasebesi Uzmanlık Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Duygu Demir - (İlaç Sektörü Kurumsal)
Hem anlatım, hem zaman hem de eğitim notları çok iyi.Muhasebe, bütçe ve finans alanında çalışıyorum bu eğitim tamammını kapsayarak maliyet muhasebesini öğretmesi ve uygulamalı anlatımı çok bilgi vericiydi. Hem hafta içi işyerimde hem de hafta sonu kursta muhasebenin içinde olmak sıkıcı ve yorucu olabilir diye endişeliydim hiç öyle olmadı. Eğitmenimizin akıcı ve espirili anlatımı sıkılmadan öğrenmemizi sağladı. Cumali hocama teşekkürler.

Seval Arılı Koca (İklimleme Teknolojisi Kurumsal)
Firmamda maliyet muhasebesi uygulamalarını doğru yönetmek ve uygulamak adına çok faydalı oldu. Maliyet muhasebesinde ilke ve uygulamalar çok iyi oturdu, çok keyifli bir ortamda ve çok keyifli bir hocadan iyi bir eğitim aldım.

Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Eğitimi Katılımcı Görüşleri

 

Pınar Dokazoğlu – TUBİTAK SAGE (2018)

Melek hocam, İki günlük eğitim süresince bizlere aktif hayatınızda yaşanmış örneklerle anlatımınız etkili dinlememize ve zihnimizde yer etmesine yardımcı oldu teşekkürler. Sizi tanıdığım için çok memnunum.

Halime Güler – DEKAR YAPI (2018)

Güler yüzlü paylaşımlarınız ve deneyiminizle yürüdüğüm yolda ışık niteliğinde bir eğitimdi herşey için teşekkürler

Azra Afşin – TUBİTAK MARMARA TEKNOKENT (2018)

Melek hanımın enerjisi, yaşanmışlıkla anlatılan deneyimlerini anlatması mesleki yönden çok olumlu oldu örneklerle anlatımı sayesinde eğitim konsantrasyonu çok iyi sağlandı. İlginiz ve emeğinize teşekkürler.

Damla Erdemli –YARGICI (2018)

Hocamız ve tüm eğitim içeriği çok anlaşılır ve detaylıydı. Çok teşekkürler.

Sakine Yıldız – KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI (2018)

Faydalı ve etkin bir eğitimdi katkılarınızdan dolayı teşekkürler

Derya Baybora – METEKSAN

Eğitimi veren Melek Hocamızın hem asistan olarak hem de yönetici olarak iş yaşamından gerçekçi örnekler ve vakalara yer veren anlatımı aldığım keyfi arttırdı. Kendisine  teşekkür ederim.

Filiz Özperçin (Holding Yönetim)
Entelektüel doyuma ulaşmış deneyimlerini her türlü sosyo kültürel yapıdaki insana aktarabilen özel bir danışmandan eğitim almanın keyfini yaşadım sonsuz teşekkürler.

Fatma Şengüler (Finans Yönetim)
Melek Hanım'ın ilk kez eğitimine katıldım ve kendisini, sunumunu, zaman kullanımını çok beğendim.Bu eğitimin çok yararlı olduğunu ve gerçekten deneyim kattığına inanıyorum.

Deniz Çelik (Üretim Yönetim)
Her şey çok profesyonelce ne diyebilirim ki yaptığım her şey eğitimde mevcuttu ancak nasıl daha profesyonelce yaparım sorusunun cevap ve ip uçlarını aldım çok teşekkürler.

Finans Yönetimi Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Fatoş Ünal – HAVELSAN (2018)

Hocamızın konuya hakimiyeti çok iyiydi, hitabet gücü, anlatım tarzı gayet başarılı. Anlatırken akıcı olması dinleyen için sıkılmadan konuyu takip etmesini sağlıyor. Konu başlıkları bilgi sahibi olmamızı sağladı her şey için teşekkürler

Elif Çam – KİPLAS İŞVERENLER SENDİKASI (2018)

Gayet keyifli ve yararlı bir eğitimdi Yöneticiler için Mali Tablo Analizi eğitimine de kesinlikle katılacağım.

İlknur Argüç (TEKNİK KAĞIT)
Eğitimin uygulamalı anlatımı çok faydalı oldu eğitmen sektörel tecrübeye sahip teori ile pratiği iç içe veren bir eğitmendi memnun kaldım.

Zeynep Yüzbaşıoğulları (Hyundai Glovis Lojistik)
Finans eğitimini teorik değilde Cumali Hocamızın güzel örneler ve tecrübeleri ile anlatması ve en önemlisi mantığını kavratmaya dayalı anlatımı harikaydı, akılda kalıcı ve iş yaşamında uygulanabilir olması çok faydalıydı. Çok teşekkürler hocam ağzınıza sağlık.

Demet Sevindir (İzmir Palas Turizm A.Ş.)
Ders anlatımı çok iyi, özellikle örneklerle anlatılması çok iyi anlamamı sağladı çok memnun kaldım.

Burcu UYRAÇ (Finansal yönetici)
Konu net bir şekilde anlatıldı. Örnekler ve uygulamalarla pekiştirildi. İnteraktif olması çok faydalı ve verimli bir eğitim olmasını sağladı. 

Dönem Sonu İşlemleri Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Özlem ÖCAL - TRAÇİM ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş.
Hocam bilgili, konusunda çok donanımlıydı ve bunu da bana yansıttığını düşünüyorum. Keyif aldım.  Diğer eğitimlerde görüşmek üzere…

google plus  facebook  twitter  linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr