Katılımcı Görüşleri

Selma YÜKSEL / Yönetici Asistanı İşimi daha iyi ve doğru bir şekilde yapabilme adına aldığım eğitim için kurumunuzun seçilmesi çok doğru bir adım oldu benim için.

Melek hanım ve Bahar hanım, hayatıma sihirli dokunuşlar yaptınız. Güler yüzlü, işini seven, insanı seven yönlerinizle katkılarınız büyük. Her şey çok profesyonelce, Melek Hanım'ın kendisini, sunumunu, zaman kullanımını, deneyimlerini bize aktarışını, özel bir danışmandan eğitim almanın keyfini çok beğendim. Bu eğitimin benim için çok yararlı olduğunu ve gerçekten bana deneyim kattığına inanıyorum. 
Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

katılımcı görüşleriSERVET GÜNEY İnsan Kaynakları Direktörü ÇEDAŞ (Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.) Eğitim Merkezinizde eğitim almış olmaktan ve değerli hocalarım Cumali Bey ve Melek Hanımla tanışmış olmaktan son derece mutluyum. Yaptığım iş nedeni ile hem eksiklerimi gidermek hem de bilgilerimi toparlamak için Cumali Hocamdan İnsan Kaynakları eğitimi aldım. Bu eğitim hocamın tarzı, bilgeliği ve insaniyeti ile birleşince muazzam verimli geçmişti. Bana kazandırdıklarından ötürü kendisine ve kurumuna saygı ve sevgi ile şükranlarımı sunarım. Ayrıca hocalarımın, eğitim sonrasında gösterdikleri destek, dostluk ve bilgi paylaşımları nedeni ile de kendilerine teşekkür ederim. 

Turan YAĞIZ - Personel Şefi (Makyol İnşaat Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.)Akademik Platform bünyesinde siz değerli hocalarım Melek Hanım ve Cumali Bey’den İnsan Kaynakları/Sosyal Güvenlik Uzmanlığı/Bordrolama üzerine eğitim almış ve siz değerli öğretim üyeleri ile tanışmış olmaktan çok mutlu oldum. Akademik Platform bünyesinde verilen eğitimlerin sade ve anlaşılır olarak anlatılması, eğitimcilerin gelen sorulara sabırlı ,anlayışlı ve bıkmadan anlaşılır olarak cevaplaması beni ve tüm kursa katılanları daha bilgili ve başarılı yaptı. Kesinlikle Akademik platform eğitim merkezi alanında verdiği eğitimle ve Melek ve Cumali hocalarımın farkıyla bende ayrı bir yeri vardır. Hocalarıma eğitimle alakalı göstermiş oldukları bilgeliklerine ve tecrübelerine teşekkür eder ve saygılarımı sunarım. İnsan Kaynakları/Sosyal Güvenlik Uzmanlığı/Bordrolama üzerine eğitim alacak kursiyerlere kesinlikle Akademik Platformdan almalarını tavsiye ederim.

İlknur Argüç - (Teknik Kağıt Ambalaj Plastik Tekstil San ve Tic Ltd Şti) Sizlerce hazırlanmış olan eğitim ve içeriklerinin; güncel, konunu özünü / temelini anlatmaya ve pratik uygulamaya yönelik olarak hazırlandığını düşünüyorum. Aldığım eğitimler Finans Yönetimi, Maliyet Muhasebesi, Dış Ticaret, İnsan Kaynakları/Sosyal Güvenlik-Bordro Özlük Eğitimi benim için faydalı oldu ve benden görüş isteyen kişi veya firmalara sizleri öneriyorum.

Beste Yelaldı Öncelikle eğitimden çok memnun kaldım ve eğitimden sonra çalıştığım is yerlerinde fazlasıyla faydasını gördüm. İnsanlar benimle çalışmaktan ve iş yapmaktan memnun kaldıklarını söylüyor. Ben de şunu söyleyebilirim bu kadar samimi bu kadar insancıl bir ortamda ücret değil hizmet odaklı olduğunuz için size büyük saygı duyuyorum. Ayrıca Yakın zamanda çeşitli konular hakkında görüşmek üzere ziyaretinize gelmek isterim. Sevgi ve saygılarımla.

Yonca Değerli (ORO İlaç A.Ş.) Bu kurumdan aldığım sertifika sayesinde öncelikle İnsan Kaynakları Personeli unvanım İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak değişti. Daha önce basit bir şekilde takip ettiğim işlerimi daha detaylı hale getirdim. Detaydan kastım personel özlük dosyasından başlayıp, personelin işten ayrılma sürecine kadar olan tüm işlemlerden bahsediyorum. Personelin eğitimi, performansı, kariyer planı vs konularında hakimiyetim yoktu şu an bu konularda rahatlıkla çalışabilecek kapasitedeyim. Ayrıca aldığım bordro eğitimi de çok işime yaradı hiç bilgim yoktu sizin el hepimize ayrı ayrı hesaplatmanız sayesinde muhasebe programlarına bağlı kalmıyorum rahatlıkla kendimi kontrol edebiliyorum. Her şeyden önemlisi eğitmenlerimizin samimiyetiniz yaklaşımınız her şeye bedeldi teşekkür ederim.

Funda Avyüzen Koloş - (Teknik Kasa A.Ş.) Aldığım eğitim sonucunda, kariyerimde yeni bir kapı aralamış oldum. 10 yıldır çalıştığım firmamda 1 yıl önce insan kaynakları departmanı kurulmasına karar verildi ve bu göreve ben atandım. Aldığım eğitim sonrası; mülakatlar, özlük dosyaları bordro işlemleri ve performans değerlendirmeleri gibi önemli ve temel işlemleri aktif bir şekilde yürütmekteyim. Özetlemem gerekirse aldığım verimli ve etkin eğitim sayesinde kurduğumuz yeni departmanımızda belirlediğimiz hedeflere ulaştık. Eğitim sonrasında ne zaman desteğe ihtiyacım olsa güler yüzlü yaklaşımınızla cevaplandırdınız beni bunun için de teşekkürü bir borç bilirim.

Burcu Öklük – (Kale Kimya A.Ş.) Finans Yönetimi Uzmanlık Eğitimi benim için çok iyi oldu mali analiz bölümünde öğrendiklerimi şuan raporlama tekniği ile kullanıyorum şirketin kar zarar raporlarını ve diğer raporlarını hazırlıyorum.

Filiz Tüzün İnsan kaynakları eğitimi herkesin alması gereken bir eğitim diye düşünüyorum, Benim içinde faydalı oldu, bildiklerimi pekiştirdim, eksik bilgilerimi tamamladım, Her şeyden önce Sizin gibi değerli insanlarla tanıştım, kursa katılan arkadaşlarla güzel dostluklarımız oldu. Kurstan sonrada hepimize verdiğiniz destek içinde ayrıca teşekkür ederiz.

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

Melisa GÜRBAYIR: Meb Akademi’den İnsan Kaynakları eğitimi aldım. Hocamız Cumali Hocamın büyük gayreti ve desteği ile çok faydalı ve dolu dolu bir eğitim oldu. Fakat eğitimin bu kadar işime yarayacağını düşünmemiştim açıkçası. Daha çok meb onaylı sertifika almak amacındaydım.

Geçen gün iş yerinde yaşadığım bir olaydan sonra bu yazıyı yazmaya ve MEB Akademi’ye göndermeye karar verdim. Umarım sitede yayınlanır.

Özellikle şirkette yaşanan pek çok problemin insan kaynakları departmanı tarafından çözülmesi gerektiği ön yargısı genelde biz ik profesyonellerinin en ciddi handikaplarından birisidir. Sizler de benzer sorunlar yaşamışsınızdır. Üst yönetimin aldığı kararların sebep olduğu bazı yasal problemleri de aşmak insan kaynakları profesyonellerine düşer.

Meb Akademi’den yani değerli hocamdan iş sözleşmeleri ve iş akitlerinin feshi konusunda aldığım bilgiler çok işime yaradı gerçekten. Hocamız tecrübelerini de bizimle paylaştığı için yaşanan sorunu, oluşan yasal engeli aşabildim. Bu durum kariyerimde yöneticilerimin dikkatini çekmem konusunda bir hayli işime yaradı diyebilirim. Şirketi tazminat ödemekten kurtardık. Ayrıca şirketin insan kaynakları departmanında yasal sorun oluşturabilecek başka durumlar olup olmadığının belirlenmesi görevi de bana verildi. Biraz yorucu olsa da birçok sözleşmeyi tekrar ve detaylı olarak gözden geçirmiş oldum ve mevzuat konusunda da daha doğrusu mevzuatı yaşanan durumları çözebilecek şekilde yorumlayabilme konusunda da epey mesafe aldığımı hissediyorum.

Meb Akademi’ye ve Cumali hocama katkılarından dolayı teşekkür ederim.

***

katılımcı görüşleriEmrah Yıldırm Öncelikle insan kaynakları uzmanı olacakların çok fayda sağlayacağı bir eğitim. Eğitim ve eğiticilerden çok memnun kaldım öğrendiklerimi iş hayatımda rahatlıkla uygulayabileceğim. Çok teşekkürler.

Esra Güven Sıcak, samimi sadece eğitim kitabına bağlı kalmadan tecrübe destekli olması, eğitim hem eğlenceli hem de uygulamalı anlatıldı ve daha anlaşılır oldu. Verilen tüm emekler için teşekkürler :) :)

Abuseyf Gül Aldığım en uzun eğitimdi, bilgi donanımı açısından çok faydalandım. Hocalarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Ahmet Emrah Nalbant Eğitmenlerin ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Eğitimin kariyerim açısından çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Rojda Yükseleroğlu Gayet memnun kaldım, Eğitmenlerin bilgi ve becerisi gelişime yeterli ve başarılıydı. Faydalı bir eğitim süreci oldu.

Pınar Turpcu Daha önce katıldığım kurslardan çok daha faydalıydı ortam sıcaktı ve eğitmenler çok ilgiliydi ilginize çok teşekkürler.

Onur Kaşlı Kurs süresince görmüş olduğumuz eğitim ve öğretimden memnun kalmış olduğumu belirtmek isterim.Başka bir ilden gelmeme rağmen gördüğüm yakın ilgi için teşekkürler.

İlhan&Duman Avukatlık Ort. Eğitmenlerin farklı karekteristik özellikleri ile ve eğitici yetenekleri ile kendilerini çok güzel dinlettiler. Aktif katılım sağlayarak anlatılanları kolayca kavrayabildim. İlginiz, bilginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.

Bilge Gölet İstediğim bilgilere ve eğitime ulaştım. Somut örnekler sunulmasının çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Banu Öztunalı Esprili, güler yüzlü, sevecen eğitmenler ile kaliteli bir eğitim aldım. Eğitimciler bana örnek olacak hem teorik hem de pratik uygulamalar ile kendimi geliştirme fırsatı buldum teşekkür ederim.

Selin Gülen Aldığım eğitimin, içeriğinin, sunumunun, süresinin, uygulanabilirliliğinin, eğitim notları ve malzemelerin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.

Canan Özmen - Aferin Gıda - Eğitim gayet memnuniyet vericiydi Melek Hocamın iyi bir öğretici olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler.

Selin Okuroğlu Keser - Optima A.Ş. - Eğitim genel olarak uygulama ağırlıklı işlendi güncel bir konu olması nedeni ile İş Güvenliği kısmının biraz daha detaylı olmasını tercih ederdim. Her şey için teşekkürler.

Gamze Çarpar - EMS ELEKTRONİK - Genel olarak eğitim sunumları ve eğitmenlerimizin anlatımından memnun kaldım. Gayet anlaşılır ve özenli ders anlatımı ve uygulamalar tatmin ediciydi teşekkür ederim.

Ayşegül KAYA - HOBİM A.Ş. - Mehmet Hocanın ve Melek Hocanın anlatımları şahaneydi. Eğitimin kısalığı gayet iyi, en azından sıkılmadan işin özünü anlamak en güzeli..

Burcu TARIM - Eğitim oldukça verimli ve güzel geçtiğini düşünüyorum. Bütün eğitmenlere teşekkür ederim. Özellikle Melek Hanım’ın emeklerine ayrıca teşekkür ederim. İş hayatında oldukça işime yaracağını düşünüyorum. Burada olmaktan eğitime katılmaktan son derece memnun kaldım.

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Filiz Özperçin - Entelektüel doyuma ulaşmış deneyimlerini her türlü sosyo kültürel yapıdaki insana yönetici asistanlığı eğitimiaktarabilen özel bir danışmandan eğitim almanın keyfini yaşadım sonsuz teşekkürler. 

Fatma Şengüler - Melek Hanım'ın ilk kez eğitimine katıldım ve kendisini, sunumunu, zaman kullanımını çok beğendim.Bu eğitimin çok yararlı olduğunu ve gerçekten deneyim kattığına inanıyorum. 

Deniz Çelik - Her şey çok profesyonelce ne diyebilirim ki yaptığım her şey eğitimde mevcuttu ancak nasıl daha profesyonelce yaparım sorusunun cevap ve ip uçlarını aldım çok teşekkürler. 

Eğiticinin Eğitimi

Mustafa Avcı (Kalkınma Ajansı) Eğitiminin içeriği faydalı ve doyurucu İhtiyacım olan bilgi ve tecrübeyi kazandığıma inanıyorum. Güzel geçen bir eğitim iyi bir ortamda ve faydalı bir birliktelikle sonuçlandı teşekkür ederim. 

İlkay YENİGÜN - Eğitim süresi çok ideal. Gereksiz şeylerle sıkmıyor. Uygulamalar iş hayatından seçilmiş harikaydınız çok teşekkürler her şey için.         

Yeşim Buyurgan (Mustafa Nevzat İlaç) - Melek Yeşilli Hanım ile eğitim çok keyifliydi. Konuya hakimiyeti, anlatım dili, araştırıcı yönünün eğitime yansıması ve samimiyeti beklentimi karşıladı. Soru cevaplamaktaki özeni, bilgi aktarımı ve gerçekçi yaklaşımı etkileyiciydi, eğitmende olması gereken özellikler ve hazırlığın önemi ile ilgili bakış açımı genişletti ve bilgi birikiminin öneminin farkına varmamı sağladı,. Aldığım mesajlar da diğer bir katkıydı teşekkürler.

Yıldız Aydoğan   (Vodasoft) - Eğitim inandırıcılığı yüksek bir eğitimdi, Melek Hoca her daim bizi canlı ve ilgili tuttu. Eğitim ayrıca iyi bir geri bildirim sağladı.Yaptığım işi değerlendirme ve eksik yönlerimin farkına varma fırsatı sundu.Hocamın motivasyonu sayesinde sunumumdaki eksiklere ve yetersiz hazırlığıma rağmen sunum yaparken heyecanlanmadım ve kendimi çok iyi hissettim.Vaktimi iyi bir şekilde değerlendirmeme sebep olduğunuz için teşekkür ederim.

Kemal Baydar - Eğiticinin Eğitiminde Melek Hanım ve Adnan Bey’in eğitim dili ve vermiş oldukları örnekler çok güncel ve uygulanabilirdi, özellikle kamera çekimleri ile yapmış oldukları geri bildirimlerde kendimi seyrederken eğitimlerde ne kadar yapıcı ve doğru bir bakış açısına ihtiyaç duyulduğunu bir kez daha fark ettim teşekkürler hocalarım.

Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Eğitimi

Banu GÖKAY - Eğitimciler çok enerjik ve konularına hâkim  programın devam edilebilirliğine çok güzel katkıları var. Eğitim güzel ve faydalıydı. Bana yeni bilgiler kattığına inanıyorum. Amacım uygulamalarında öğrendiğim yöntemleri en kısa sürede işimde gerçekleştirmek.

Samet Sancaklı Cumali hocam merhaba, geçtiğimiz günlerde bir firmaya personel işleri departmanı için iş görüşmesine gittim,mülakatı yapan kişi brüt maaşı 2000 tl olan bir personelin net maaşını hesaplamamı istedi ve bende ilgili hesaplamayı (bordrolamayı) kağıt üzerinde sorunsuz yaptım, görüşmeyi yapan kişi bu alanda deneyimim olmadığını,sadece kurs eğitimi aldığımı öğrenince şaşırdı ve deneyimim olmamasına ve sadece bir kurs eğitimine göre gayet başarılı olduğumu söyledi. İlginiz ve verdiğiniz kaliteli eğitim için teşekkür ederim :)

MELİKE ARZUM GÖK - GÖRKEM GİYİM SAN. TİC. A.Ş. Yapılan eğitimden çok memnun kaldım. Özellikle Hoca’nın anlatımını çok beğendim. Bu eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Kurumun diğer eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum.

DİĞER EĞİTİMLER (FİNANS, YÖNETİM, İLETİŞİM)

Tamer Efe (Yönetim Teknikleri Eğitimi) - Eğitimin sunumu çok akıcı ve gerçek olayları kapsıyordu çok memnun kaldım.Her bilginin iş yaşantımda kullanabileceğime inanıyorum. 

Muhammed Özgür (İletişim Teknikleri Eğitimi) - Eğitimden büyük keyif aldım, özellikle teşekkür ederim, benim için güzel bir eğitim zamanı oldu. 

Selin AYKAN - (Finans Eğitimi) Finans yönetimi konusunda değerli paylaşımları nedeni ile Kadir Hocama teşekkür ederim. Bir ay her hafta sonu eğitimlere katılmak benim için çok yorucu geçecek diye korkuyordum ama ortam ve herkes o kadar sıcaktı ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım.

 

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi Katılımcı Görüşleri


Tuğba Kartal - (Hizmet Sektörü Kurumsal)
Kurs süresi boyunca ve sonrasındaki ilgilerinden dolayı eğitmenlerimin ilgisi ve bilgisine çok teşekkür ederim. Aldığım sertifikam iş bulmam ve işimde ilerlemem adına bana çok büyük katkı sağladı. Kursa katılmaya karar verirken sizi seçtiğim için çok şanslı olduğumu hissettim. Katılmak istediğim diğer eğitimler için de iletişime geçeceğim.

Gülcan Bağrıaçık - (Tekstil Sektörü Kurumsal)
İnternetten size tesadüfen ulaştım endişem vardı önceden bilgim olmadığı için ama çok memnun kaldım iyi ki sizinle tanıştım.

Sinem Canol - (Sağlık Sektörü Kurumsal)
Gayet anlaşılır bir eğitimdi içeriği ve eğitim kadrosu başarılı bir eğitim geçirdik.

Kader Çobanoğlu - Sağlık Sektörü Kurumsal
Çok memnun kaldım. Bana çok şey kattığına inanıyorum emeği geçen herkese teşekkürler ederim.

Emrah Yıldırm
Öncelikle insan kaynakları uzmanı olacakların çok fayda sağlayacağı bir eğitim.Eğitim ve eğiticilerden çok memnun kaldım öğrendiklerimi iş hayatımda rahatlıkla uygulayabileceğim. Çok teşekkürler.

Esra Güven
Sıcak, samimi sadece eğitim kitabına bağlı kalmadan tecrübe destekli olması, eğitim hem eğlenceli hem de uygulamalı anlatıldı ve daha anlaşılır oldu. Verilen tüm emekler için teşekkürler :) :)

Neşe Menteşe - (Elektrik - Elektronik Kurumsal)
İnsan Kaynakları Uzmanlığı eğitimi içerik ve konular açısından gayet yeterliydi örnek uygulamalarla pekiştirilmiş anlatıldı.

Abuseyf Gül - Kamu Kurumsal
Aldığım en uzun eğitimdi, bilgi donanımı açısından çok faydalandım.Hocalarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

Ahmet Emrah Nalbant
Eğitmenlerin ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Eğitimin kariyerim açısından çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Rojda Yükseleroğlu
Gayet memnun kaldım,Eğitmenlerin bilgi ve becerisi gelişime yeterli ve başarılıydı.Faydalı bir eğitim süreci oldu.

Pınar Turpcu
Daha önce katıldığım kurslardan çok daha faydalıydı ortam sıcaktı ve eğitmenler çok ilgiliydi ilginize çok teşekkürler.

Duygu Kasacı - (Denizcilik Kurumsal)
Eğitim işimde yükselme olanağı ve proseslere uygun çalışma imkanı sağlayacağını düşünüyorum.Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Onur Kaşlı
Kurs süresince görmüş olduğumuz eğitim ve öğretimden memnun kalmış olduğumu belirtmek isterim.Başka bir ilden gelmeme rağmen gördüğüm yakın ilgi için teşekkürler.

Ayşe İyigün - (Hukuk Kurumsal)
Eğitmenlerin farklı karakteristik özellikleri ile ve eğitici yetenekleri ile kendilerini çok güzel dinlettiler.Aktif katılım sağlayarak anlatılanları kolayca kavrayabildim. İlginiz, bilginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.

Bilge Gölet
İstediğim bilgilere ve eğitime ulaştım.Somut örnekler sunulmasının çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Selin Güven
Aldığım eğitimin içeriğinin, sunumunun, süresinin ve uygulanabilirliğin kitap ve CD nin çok yeterli olduğunu düşünüyorum.

Banu Öztunalı
Esprili, güleryüzlü, sevecen eğitimciler ile kaliteli bir eğitim aldığımı düşünüyorum.Eğitimcileri kendime örnek aldım.Verilen eğitim hem uygulamalı olduğundan kendimi geliştirme fırsatı buldum teşekkür ederim.

Gamze Çarpar - (Elektrik - Elektronik Kurumsal)
Genel olarak hocalarımızın anlatımı ve sunumu konusunda sıkıntı yaşamadım.Gayet anlaşılır ve özenli ders anlatılıyor.Teşekkür ederim.

Sude Selvitop - Turizm Otelcilik
02 Mart - 13 Mart tarihlerinde almış olduğum İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı eğitimi için öncelikle teşekkür etmek isterim. Çalıştığım otelde bir çok halledilemeyen ya da yanlış ihbar veya kıdem tazminatları için çokça sıkıntı yaşamaktaydık. Ama artık eğitimin ve yönetmeliğin gerektirdiklerini bilerek ve uygulayarak sistemimizi tam şekilde kurup yolumuza devam etmekteyiz. Örneğin; bordrolarda yazılması zorunlu olan AGİ (Asgari Geçim İndirimi) ile ilgili yönetmeliğin altında ücret eklediğimiz fark edip gerekli önlemleri alıp şirketimizi yüklü miktardaki cezadan kurtardık. Eğitimin şahsıma çok şey kattığını düşünüyorum. İşinde bir adım önde olmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyen meslektaşlarıma Akademik Platform Eğitim ve Danışmanlık kurumunu şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler.

Ocan KÖKEN
Melek Hoca ve Cumali Hoca alanlarında uzmanlaşmış çok bilgili eğitmenlerdi. Bize bilgileriyle çok şey kattılar. Eğitim çok verimli geçti. Kendimi evimdeymiş gibi hissettim ve 10 günün nasıl geçtiğini anlamadım.

Ömer ÖZOĞUL
Hocalarımızın birikimlerini ve bilgilerini paylaşırken kullandıkları sistemler ve samimi yaklaşım katılımcıyı eğitimin içine çekiyor.  Gerçekten önemli bir eğitimdi. Bana çok faydası olacağına inanıyorum.

Buse TORUK
Çok verimli, bir eğitimdi. Süre biraz daha uzun olsa daha iyi olurdu. Katıldığım için memnun oldum.

Dilşat DANSIK
Öncelikle her iki eğitmenimize de çok teşekkür ediyorum.  İnsan kaynakları eğitimini her çalışanın alması gerektiğini düşünüyorum. Yanlış bildiğimiz bir takım bilgi ve mevzuat hakkında bilgilendiğimizi düşünüyorum. İleriki eğitimlerde görüşmek üzere.

Mustafa Necati ERDEMİR
Eğitimin iş hayatımda çok faydalı olacağını düşünüyorum. Çayın her an hazır olması da çok güzeldi.

Zeynep EKİN
Eğitim beklediğimden çok daha verimli geçti. Eğitmenlerin konuları anlatış tarzları, verdikleri örnekler, konuya hakimiyetleri çok iyiydi. İK alanında çalışıyor olamama rağmen eğitimde bilmediğim, şu ana kadar öğrenme şansı bulamadığım tüm konulara değinildi. İş dünyasından uygulamalı örnekler verildi. Ayrıca eğitmenlerimizin ılımlı ve arkadaş canlısı tutumları da çok iyiydi. İlk fırsatta başka bir eğitime katılmak istiyorum. Bana kattıklarınız için teşekkürler.

Sosyal Güvenlik Uzmanlık Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Eylem Kılınç İnşaat Makinaları
Özellikle Bordro Uygulamaları çok faydalı oldu.

Emel Çağırtekin - Bebe Malzeme
Verilen eğitimin iş yaşamında önemli katkısı olduğunu düşünüyorum.

Ahmet Tektemur Grup Şirket
Sosyal güvenlik ve personel özlük işleri çalıştığım şirkette yaptığım iş, bu program iş bilgimi geliştirmeme yardımcı oldu, teşekkür ediyorum.

Samet Sancaklı
Cumali hocam merhaba, geçtiğimiz günlerde bir firmaya personel işleri departmanı için iş görüşmesine gittim,mülakatı yapan kişi brüt maaşı 2000 tl olan bir personelin net maaşını hesaplamamı istedi ve bende ilgili hesaplamayı (bordrolamayı) kağıt üzerinde sorunsuz yaptım, görüşmeyi yapan kişi bu alanda deneyimim olmadığını,sadece kurs eğitimi aldığımı öğrenince şaşırdı ve deneyimim olmamasına ve sadece bir kurs eğitimine göre gayet başarılı olduğumu söyledi. İlginiz ve verdiğiniz kaliteli eğitim için teşekkür ederim :)

MELİKE ARZUM GÖK - GÖRKEM GİYİM SAN. TİC. A.Ş.
Yapılan eğitimden çok memnun kaldım. Özellikle Hoca’nın anlatımını çok beğendim. Bu eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Kurumun diğer eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum.

AYŞEGÜL AKSU - KARYAPSAN A. Ş.
İş hayatımda ve kariyer hedefimde bana çok yardımı olacak (hatta daha da fazla) bilgiler aldım. Eğitimin yoruma dayalı ve uygulama olması ayrıca iyiydi.

EDA DURMAZ- İSTANBUL MARRİOTT OTEL ŞİŞLİ
Pratik olması ve verilen örnekler eğitimi çok canlı tuttu. Hoca bütün sorulan soruları sabır, özen ve tecrübeye dayalı cevaplandırdı. Bu kadar teorik bir içerik ancak bu kadar güzel ve uygulamalı anlatılabilirdi.  Yarattığınız aile ortamı ve ikramlar çok keyifliydi.  Eğitim notları bir punto daha büyük basılsa daha iyi olurdu.

Eğiticinin Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Mustafa Avcı Kalkınma Ajansı
Eğitiminin içeriği faydalı ve doyurucu İhtiyacım oln bilgi ve tecrübeyi kazandığıma inanıyorum. Güzel geçen bir eğitim iyi bir ortamda ve faydalı bir birliktelikle sonuçlandı teşekkür ederim.

Hülya Haymana Tiryaki - Bankacılık Sektörü
Eğitimi çok beğendim hocalarıma teşekkür ederim.

Hüseyin Altan Karaçam
Sunum yapma sayısı daha fazla olsaydı daha çok fayda sağlanabilirdi.

Didem SARAÇ
Çok başarılı ve eğitici bir eğitimdi. Eğitimcimizin verdiği diğer eğitimlere de katılmayı arzu ediyorum.

Ayşe KARAÇAYIR
Aldığım eğitimin bana çok katkı sağladığını düşünüyorum. Bunda hocamızın çok büyüktü. Anlatımından çok memnun kaldım.

Özlem GÜNEŞ
Eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum, eksiklerimi gördüm. Melek Hocama çok teşekkür ediyorum.

Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Eğitimi Katılımcı Görüşleri

 

Pınar Dokazoğlu – TUBİTAK SAGE (2018)

Melek hocam, İki günlük eğitim süresince bizlere aktif hayatınızda yaşanmış örneklerle anlatımınız etkili dinlememize ve zihnimizde yer etmesine yardımcı oldu teşekkürler. Sizi tanıdığım için çok memnunum.

Halime Güler – DEKAR YAPI (2018)

Güler yüzlü paylaşımlarınız ve deneyiminizle yürüdüğüm yolda ışık niteliğinde bir eğitimdi herşey için teşekkürler

Azra Afşin – TUBİTAK MARMARA TEKNOKENT (2018)

Melek hanımın enerjisi, yaşanmışlıkla anlatılan deneyimlerini anlatması mesleki yönden çok olumlu oldu örneklerle anlatımı sayesinde eğitim konsantrasyonu çok iyi sağlandı. İlginiz ve emeğinize teşekkürler.

Damla Erdemli –YARGICI (2018)

Hocamız ve tüm eğitim içeriği çok anlaşılır ve detaylıydı. Çok teşekkürler.

Sakine Yıldız – KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI (2018)

Faydalı ve etkin bir eğitimdi katkılarınızdan dolayı teşekkürler

Derya Baybora – METEKSAN

Eğitimi veren Melek Hocamızın hem asistan olarak hem de yönetici olarak iş yaşamından gerçekçi örnekler ve vakalara yer veren anlatımı aldığım keyfi arttırdı. Kendisine  teşekkür ederim.

Filiz Özperçin (Holding Yönetim)
Entelektüel doyuma ulaşmış deneyimlerini her türlü sosyo kültürel yapıdaki insana aktarabilen özel bir danışmandan eğitim almanın keyfini yaşadım sonsuz teşekkürler.

Fatma Şengüler (Finans Yönetim)
Melek Hanım'ın ilk kez eğitimine katıldım ve kendisini, sunumunu, zaman kullanımını çok beğendim.Bu eğitimin çok yararlı olduğunu ve gerçekten deneyim kattığına inanıyorum.

Deniz Çelik (Üretim Yönetim)
Her şey çok profesyonelce ne diyebilirim ki yaptığım her şey eğitimde mevcuttu ancak nasıl daha profesyonelce yaparım sorusunun cevap ve ip uçlarını aldım çok teşekkürler.

Finans Yönetimi Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Fatoş Ünal – HAVELSAN (2018)

Hocamızın konuya hakimiyeti çok iyiydi, hitabet gücü, anlatım tarzı gayet başarılı. Anlatırken akıcı olması dinleyen için sıkılmadan konuyu takip etmesini sağlıyor. Konu başlıkları bilgi sahibi olmamızı sağladı her şey için teşekkürler

Elif Çam – KİPLAS İŞVERENLER SENDİKASI (2018)

Gayet keyifli ve yararlı bir eğitimdi Yöneticiler için Mali Tablo Analizi eğitimine de kesinlikle katılacağım.

İlknur Argüç (TEKNİK KAĞIT)
Eğitimin uygulamalı anlatımı çok faydalı oldu eğitmen sektörel tecrübeye sahip teori ile pratiği iç içe veren bir eğitmendi memnun kaldım.

Zeynep Yüzbaşıoğulları (Hyundai Glovis Lojistik)
Finans eğitimini teorik değilde Cumali Hocamızın güzel örneler ve tecrübeleri ile anlatması ve en önemlisi mantığını kavratmaya dayalı anlatımı harikaydı, akılda kalıcı ve iş yaşamında uygulanabilir olması çok faydalıydı. Çok teşekkürler hocam ağzınıza sağlık.

Demet Sevindir (İzmir Palas Turizm A.Ş.)
Ders anlatımı çok iyi, özellikle örneklerle anlatılması çok iyi anlamamı sağladı çok memnun kaldım.

Burcu UYRAÇ (Finansal yönetici)
Konu net bir şekilde anlatıldı. Örnekler ve uygulamalarla pekiştirildi. İnteraktif olması çok faydalı ve verimli bir eğitim olmasını sağladı. 

Dönem Sonu İşlemleri Eğitimi Katılımcı Görüşleri

Özlem ÖCAL - TRAÇİM ÇİMENTO SAN. VE TİC. A.Ş.
Hocam bilgili, konusunda çok donanımlıydı ve bunu da bana yansıttığını düşünüyorum. Keyif aldım.  Diğer eğitimlerde görüşmek üzere…

youtube  facebook  twitter  linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr