Eğitimler

MEB ONAYLI UYGULAMALI İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

MEB Onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlık Eğitimi, (HRM) kurumsal firmaların insan kaynakları uzmanlığına sahip firmaların İK departmanlarında çalışmış, en temelden en üst seviyeye kadar tüm uygulamalarda bulunmuş, sektörel deneyimi olan profesyonel

MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Eğitim 45 saat süreli MEB sertifikası kapsamındadır ve koordinatörlüğü Sn. Melek Yeşilli tarafından gerçekleştirilmektedir.

MEB ONAYLI FİNANS YÖNETİMİ UZMANLIK EĞİTİMİ

İşletmelerde finansal süreçlerin farkına varmak, işlemleri yapmak, mali tabloları ve bütçeleri hazırlamak , finansal kaynakların saptanması ve analizi ve işletme sermaye yönetimi ve analizini uygulamalarla öğrenmek ve uygulayabilmek .

YOĞUNLAŞTIRILMIŞ MEB ONAYLI ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI UZMANLIK EĞİTİMİ

Yönetici Asistanlığı eğitimi ile; İş gücü olarak en ihtiyaç duyulan ve her zaman kolaylıkla iş bulan meslek gruplarına dahil olan bu meslek için donanımınızı geliştirin

BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANLIK EĞİTİMİ

Bordro uygulamaları ve personel özlük işleri konulu uzmanlık eğitimi bordro eğitimi almak isteyen tüm çalışanlar ve kariyerini bu alanda geliştirmek isteyenler için hazırlanmış uygulama ağırlıklı bir programdır.

MEB ONAYLI MALİYET MUHASEBESİ UZMANLIK EĞİTİMİ

Maliyet Muhasebesi Eğitimi, firmaların hem üretim sürecinde hem de diğer işletme süreçlerinde üretim maliyetlerini oluşturan ve etkileyen faktörlerin analizi için gereken bilgilerin uygulama ağırlıklı işlendiği bir eğitim programıdır.

google plus facebook twitter linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr