Eğitimler

MEB ONAYLI UYGULAMALI İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

Meb onaylı insan kaynakları eğitimi uzmanlık süreçlerinde sistem algısından uygulama uzmanlığına kadar tüm aşamaları eksiksiz anlatan bir eğitim olup; katılımcıların insan kaynakları alanında uzmanlaşmalarını sağlamaktır.

MEB ONAYLI EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Yetişkin eğitimi prensiplerinin (androgoji) uygulandığı eğitim, bu alanda tecrübe kazanmak isteyen tüm profesyoneller için geliştirilmiş bir eğitim programıdır.

MEB ONAYLI FİNANS YÖNETİMİ UZMANLIK EĞİTİMİ

İşletmelerde finansal süreçlerin farkına varmak, işlemleri yapmak, mali tabloları ve bütçeleri hazırlamak , finansal kaynakların saptanması ve analizi ve işletme sermaye yönetimi ve analizini uygulamalarla öğrenmek ve uygulayabilmek .

MEB ONAYLI YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI UZMANLIK EĞİTİMİ

Yönetici asistanlığı eğitimi ile; iş gücü olarak en ihtiyaç duyulan ve her zaman kolaylıkla iş bulan meslek gruplarına dahil olan bu meslek için donanımınızı geliştirin.

BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANLIK EĞİTİMİ

Bordro uygulamaları ve personel özlük işleri konulu uzmanlık eğitimi bordro eğitimi almak isteyen tüm çalışanlar ve kariyerini bu alanda geliştirmek isteyenler için hazırlanmış uygulama ağırlıklı bir programdır.

MALİYET MUHASEBESİ UZMANLIK EĞİTİMİ

Maliyet Muhasebesi Eğitimi, firmaların hem üretim sürecinde hem de diğer işletme süreçlerinde üretim maliyetlerini oluşturan ve etkileyen faktörlerin analizi için gereken bilgilerin uygulama ağırlıklı işlendiği bir eğitim programıdır.

google plus facebook twitter linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr