Akademik Platform’un 17. Yılı  doldu sizlere hizmet vermek bizi hep gururlandırdı.

Bostancı da ilk ofisimizde başlayan eğitim ve danışmanlık hizmetimiz önceleri sadece firmaların toplantı salonlarında kurum içi eğitim vermek ve satış kadrolarına danışmanlık yapmak çerçevesindeydi.

Yola çıkış nedenimiz kadromuzda yer alan eğitmen ve danışmanlarımızın tecrübelerini paylaşabilecekleri bir platform oluşturmaktı ve adımızı da Akademik Platform olarak tescil ettirdik.

Hizmet verdiğimiz kurum ve firmalar arttıkça yeni ihtiyaçlar talep edilmeye başladı ve biz önce gündemi takip eden eğitim zirveleriyle Şaşkın Bakkal – Bağdat Caddesin de sonrasında ise Kadıköy Merkezde MEB onaylı kurum olarak Milli Eğitim Onaylı sertifikalı uzmanlık eğitimlerinde hizmet vermeye devam ettik.

Bu süreçte özellikle yeni mezun çalışanların bilgi ve deneyim eksikliklerini fark ettik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Finans Yönetimi, Sosyal Güvenlik ve Bordro Uygulamaları, Eğitici Eğitimi, Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Eğitimleri en fazla talep gören programlarımız arasında yer aldı.

Firmalar operasyonel açıdan Yangın Eğitici Eğitimi, Lojistik ve Satınalma Yönetimi, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Bütçeleme Teknikleri ve Dış Ticaret gibi konularda özellikle uygulama ağırlıklı, akademik kimliği olan teorisyenler yerine piyasa deneyimli yönetici ve uzmanların verdiği eğitimlere ihtiyaç duyduklarını tespit ettik.

Kişisel gelişim eğitimlerinde, 4 boyutlu iletişim teknikleri, sunum teknikleri, motivasyon ve kurumsal davranış gibi eğitimlere ihtiyacın hiç bitmediğine tam tersine arttığına şahit olduk.

En önemlisi de çağımızda çılgın rekabet koşulları nedeni ile artık satış ve pazarlama tekniklerinde eğitim almak zorunluluğunun her profesyonel bakış açısında kaçınılmaz olduğunu fark ettik.

Her bilgiyi geri bildirimleri sayesinde müşterilerimizden edindik ve bizi hiç yalnız bırakmadıkları için onlara şükran duyduk. Hepinize yürek dolusu teşekkürler.

kosgeb

Eğitimlerde % 50 KOSGEB desteğinden yararlanmak istermisiniz? Kurumumuz MEB Ruhsatlı 5580 sayılı özel eğitim kurumudur.KOSGEB desteği için teklifi kesinleşen kurumlara bedelsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir. 0216 372 1652

sertifika

Eğitim faaliyetleri ile  sektörde yer alan kurumumuz 2001 yılından bu yana 12.038 ayrı faaliyetle open ve binlerce kurum içi personelin uzmanlığını geliştiren programlarla kurumsal eğitim çalışmaları düzenlemiştir.Bu güne kadar eğitimlerimize 44862 katılımcı ile bilgi paylaşımında bulunduk ve İnsan Kaynakları alanında zirve ve sempozyumlarla uzmanlarla profesyonelleri buluşturduk.Markamız tescillidir ve İstanbu'da başka şubemiz yoktur

ik

Eğitimimiz sık açılan bir eğitimdir tüm süreçler uygulamalarla işlenmektedir uzmanların eşliğinde gerçekleşen eğitim iki bölümdür birinci bölüm  sosyal güvenlik ve bordro uygulamaları ikinci bölüm insan kaynaklarının tüm fonksiyonlarını kapsamaktadır.yakın tarihini aylık takvimden takip edebilirsiniz.

google plus  facebook  twitter  linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr