Akademik Platform’un 17. Yılı  doldu sizlere hizmet vermek bizi hep gururlandırdı.

Bostancı da ilk ofisimizde başlayan eğitim ve danışmanlık hizmetimiz önceleri sadece firmaların toplantı salonlarında kurum içi eğitim vermek ve satış kadrolarına danışmanlık yapmak çerçevesindeydi.

Yola çıkış nedenimiz kadromuzda yer alan eğitmen ve danışmanlarımızın tecrübelerini paylaşabilecekleri bir platform oluşturmaktı ve adımızı da Akademik Platform olarak tescil ettirdik.

Hizmet verdiğimiz kurum ve firmalar arttıkça yeni ihtiyaçlar talep edilmeye başladı ve biz önce gündemi takip eden eğitim zirveleriyle Şaşkın Bakkal – Bağdat Caddesin de sonrasında ise Kadıköy Merkezde MEB onaylı kurum olarak Milli Eğitim Onaylı sertifikalı uzmanlık eğitimlerinde hizmet vermeye devam ettik.

Bu süreçte özellikle yeni mezun çalışanların bilgi ve deneyim eksikliklerini fark ettik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Finans Yönetimi, Sosyal Güvenlik ve Bordro Uygulamaları, Eğitici Eğitimi, Yönetici Asistanlığı Uzmanlık Eğitimleri en fazla talep gören programlarımız arasında yer aldı.

Firmalar operasyonel açıdan Yangın Eğitici Eğitimi, Lojistik ve Satınalma Yönetimi, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, Bütçeleme Teknikleri ve Dış Ticaret gibi konularda özellikle uygulama ağırlıklı, akademik kimliği olan teorisyenler yerine piyasa deneyimli yönetici ve uzmanların verdiği eğitimlere ihtiyaç duyduklarını tespit ettik.

Kişisel gelişim eğitimlerinde, 4 boyutlu iletişim teknikleri, sunum teknikleri, motivasyon ve kurumsal davranış gibi eğitimlere ihtiyacın hiç bitmediğine tam tersine arttığına şahit olduk.

En önemlisi de çağımızda çılgın rekabet koşulları nedeni ile artık satış ve pazarlama tekniklerinde eğitim almak zorunluluğunun her profesyonel bakış açısında kaçınılmaz olduğunu fark ettik.

Her bilgiyi geri bildirimleri sayesinde müşterilerimizden edindik ve bizi hiç yalnız bırakmadıkları için onlara şükran duyduk. Hepinize yürek dolusu teşekkürler.

eğiticinin eğitimi

 

Mart Ayı Tamamlanan Eğitimler

 2018 yılı Mart ayı MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi Betek ve Sabiha Gökçen Hava İşletmeleri personeli ile başarıyla tamamlandı.

Ocak Ayı Tamamlanan Eğitimler

 2018 yılı Ocak ayı MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi başarıyla tamamlandı.insan kaynakları eğitimi

 

Eylül Ayı Tamamlanan Eğitimler

2017 yılı Eylül ayı MEB Onaylı İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, Mesleki Yeterlilik Eğitimi ve diğer uzmanlık eğitimleri başarıyla tamamlandı.

Ağustos Ayı Tamamlanan Eğitimler

2017 yılı Ağustos ayı MEB Onaylı Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi ve diğer uzmanlık eğitimleri başarıyla tamamlandı.

Haziran Ayı Tamamlanan Eğitimler

2017 yılı Haziran ayı MEB Onaylı İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi ve Eğiticinin Eğitimi başarıyla tamamlandı.

Mayıs Ayı Tamamlanan Eğitimler

2017 yılı Mayıs ayı MEB Onaylı İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi başarıyla tamamlandı.

Mart Ayı Tamamlanan Eğitimler

2017 yılı Şubat ayı MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi, Finans Eğitimi, Sosyal Güvenlik Eğitimi, İnsa Kaynakları Eğitimi Uzmanlık eğitimlerinin bir kısmı başarıyla tamamlandı. Finans yönetimi eğitimimizin uygulama bölümünde; nakit yönetimi, bütçe planlama, bütçeden sapmalar ve sapma analizi konusu işlendi. Konular, katılımcılarla ayrıntılı olarak tartışıldı. Piyasalarda ki son durumun nakit yönetimine ve bütçe süreçlerine etkisi değelendirildi. Oldukça başarılı bir eğitim oldu.

Şubat Ayı Tamamlanan Eğitimler

2017 yılı Şubat ayı MEB Onaylı Eğiticinin Eğitimi, Finans Eğitimi, İnsa Kaynakları Eğitimi Uzmanlık eğitimlerinin bir kısmı başarıyla tamamlandı.

Ocak Ayı Tamamlanan Eğitimler

2017 yılı Ocak ayı MEB Onaylı Uzmanlık eğitimlerinin bir kısmı başarıyla tamamlandı.

Eğitimlerimizi detaylı olarak İNCELEYİN.

insan kaynakları eğitimi

2016 yılında yapılan eğitimleden bir kısmını buradan toplu olarak inceleyebilirsiniz.

İETT Sosyal Güvenlik Eğitimi, İETT Eğiticinin Eğitimi, İş Yasaları Zirvesi, İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi, Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi, Mesleki Yeterlilik Eğitimi 2016 yılı Başarıyla Tamamlanan eğitimlerden görüntüleri sizin için derledik. Tüm eğitimlerimizi BURADAN inceleyebilirsiniz.

kosgeb

Eğitimlerde % 50 KOSGEB desteğinden yararlanmak istermisiniz? Kurumumuz MEB Ruhsatlı 5580 sayılı özel eğitim kurumudur.KOSGEB desteği için teklifi kesinleşen kurumlara bedelsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir. 0216 372 1652

Forumdan Son Konular

  • admin Kullanıcısının Avatarı
  • Eğiticinin Eğitimi
  • 2018/Mart ayı Eğiticinin Eğitimi kurumsal eğitimleri Betek ve Sabiha Gökçen Hava İşletmelerinde başarıyla tamamlandı....
  • admin Kullanıcısının Avatarı
  • AKŞAM EĞİTİMLERİ
  • Uzmanlığını geliştirmek ya da alanında uzmanlaşmak isteyen ve gündüz eğitim alma imkanı olamayanlar için akşam eğitim programlarını...

Diğer Konular »

google plus facebook twitter linkedin 

 

Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. 4/25 Kadıköy - İstanbul

(Hilton Double Tree Otel Yanı)

Telefon: 0216 372 16 52

mail: egitim@akademikplatform.com.tr - info@akademikplatform.com.tr